Канада програла Латвії, перемоги Німеччини та Словаччини й інші результати ЧС з хокею

Росія наприкінці зустрічі здобула перемогу над Чехією

Фото - Getty Images

У Латвії стартував чемпіонат світу з хокею. У перший ігровий день відбулися чотири матчі.

У групі «А» Росія обіграла Чехію з рахунком 4:3. У першому і другому періодах команди не виявили сильнішого. Перемогу російської збірної приніс точний кидок Григоренка за 19 секунд до завершення третього періоду.

Словаччина не зазнала проблем у матчі проти Білорусі. Словаки закинули три шайби в першому періоді і довели поєдинок до впевненої перемоги — 5:2.

У стартовому матчі групи «B» Німеччина не залишила шансів Італії. Німці закинули дев’ять шайб і добули розгромну перемогу — 9:4.

Канада несподівано поступилася Латвії. Господарі чемпіонату світу відзначилися двома результативними кидками, не пропустивши від канадців жодної шайби — 2:0.