Даллас обіграв Едмонтон і зрівняв рахунок у серії плей-офф НХЛ

Третій матч пройде на домашній арені Ойлерз у ніч проти 28 травня

Даллас обіграв Едмонтон і зрівняв рахунок у серії плей-офф НХЛ - НХЛ

Даллас Старс - Эдмонтон Ойлерз, фото - Getty Images

Даллас вдома обіграв Едмонтон у другому матчі серії фіналу плей-офф Західної конференції Національної хокейної ліги (НХЛ) – 3:1.

Команди обмінялися голами у першому періоді, закинувши по шайбі з інтервалом у 44 секунди. Господарям вдалося знову вийти вперед у заключній 20-хвилинці. А вже за дві хвилини до кінця основного часу Старс закинули третю шайбу у порожні ворота, оформивши перемогу.

Нагадаємо, у першій зустрічі Едмонтон зумів вирвати перемогу, закинувши переможну шайбу у другому овертаймі. Старс зрівняли рахунок у серії після другого домашнього матчу.

Наступні дві гри серії команди проведуть на арені “Ойлерз”. Третій поєдинок протистояння відбудеться у ніч проти 28 травня.