Флорида обіграла Рейнджерс у п’ятому матчі плей-офф Східної конференції НХЛ

Пентерс тепер за крок від виходу у фінал

Флорида обіграла Рейнджерс у п'ятому матчі плей-офф Східної конференції НХЛ - НХЛ

Нью-Йорк Рейнджерс - Флорида Пэнтерс, фото - Getty Images

Флорида обіграла Рейнджерс у п’ятому матчі плей-офф Східної конференції Національної хокейної ліги (НХЛ) – 3:2.

Перший період минув без голів, після чого команди обмінялися шайбами ​​у другому. У останній 20-хвилинці Флорида зуміла вийти вперед, а далі закріпила перевагу кидком у порожні ворота. Рейнджерс відіграли одну шайбу за 50 секунд до фінальної сирени, але матч урятувати не зуміли.

Флорида вийшла вперед у протистоянні, і тепер перебуває за крок від потрапляння у фінал НХЛ – 3:2. Шостий поєдинок серії пройде на домашній арені Пентерс у ніч проти 2 червня.

У фіналі Західної конференції зустрічаються Даллас та Едмонтон. Після чотирьох поєдинків серії рахунок рівний – 2:2.