Рейнджерс в овертаймі обіграли Флориду і вийшли вперед у серії в НХЛ

Четвертий матч знову пройде на домашній арені Пентерс

Рейнджерс в овертаймі обіграли Флориду і вийшли вперед у серії в НХЛ - НХЛ

Флорида Пэнтерс - Нью-Йорк Рейнджерс, фото - Getty Images

Нью-Йорк Рейнджерс на виїзді в овертаймі обіграв Флориду Пентерс у плей-офф Східної конференції Національної хокейної ліги (НХЛ) – 5:4.

Команди закинули чотири шайби на двох у першому періоді. Господарі двічі реалізували більшість, Рейнджерс відповіли своїми двома голами з інтервалом 25 секунд.

Гості двічі відзначилися у другому періоді, проте Флорида зуміла відігратися завдяки двом голам у третій 20-хвилинці. Зрештою, на шостій хвилині овертайму Александер Веннберг закинув переможну шайбу для гостей.

Рейнджерс вийшли вперед у серії фіналу Східної конференції. Четвертий матч відбудеться також на домашній арені Флориди у ніч проти 29 травня.