США і Канада вийшли у фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею

У матчі за третє місце зійдуться Росія та Фінляндія

Сборная США U-20 по хоккею. Фото: Getty Images

На молодіжному чемпіонаті світу в Канаді відбулися півфінальні зустрічі.

У фіналі турніру в Едмонтоні зійдуться США і Канада. Американці у своєму поєдинку вирвали перемогу у Фінляндії за дві хвилини до кінця зустрічі — 4:3. Фіни зуміли в заключному періоді зрівняти рахунок з 1:3, проте перемогу США приніс точний кидок вихідця з Узбекистану Калієва.

У другому півфіналі Канада не залишила шансів Росії — 5:0. Канадці зробили істотний заділ для перемоги ще в першому періоді, тричі вразивши ворота суперників.

Матч за третє місце між Росією і Фінляндією відбудеться у ніч на 6 січня о 0:30. Через чотири години стартує фінальна сутичка між США і Канадою.

• Молодіжний чемпіонат світу з хокею. 1/2 фіналу

США U-20 — Фінляндия U-20 — 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Шайби: 1:0. Туркотт (Калієв, Фейбер), 12:39; 1:1. Сімонтайвал (Пуутіо, Хейнола- біл.), 14:06; 2:1. Фаріначчі (Лакомб), 35:53; 3:1. Болді (Зеграс, Кофілд – біл.), 37:00; 3:2. Сімонтайвал (Пуутіо, Хеленіус), 51:38; 3:3. Хірвонен (Лунделл, Хейнола – біл.), 56:17; 4:3. Калієв (Туркотт, Сендерсон), 58:44.

Канада U-20 — Росія U-20 — 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Ньюхук (Шнайдер, Куін), 00:59; 2:0. МікМайкл (Пелетьє, Казенс), 10:33; 3:0. Перфетті (Байрем, Казенс – біл.), 15:05; 4:0. Шнайдер (Сузукі, Мерсер), 24:09; 5:0. Казенс (Пелетьє), 58:31.