Дніпро розпочав новий сезон УХЛ з перемоги над Білим Барсом

У рівній боротьбі все ж сильнішими виявилися херсонці

Днепр - Белый Барс, uhl.ua

У матчі першого туру Української хокейної ліги (УХЛ) херсонський Дніпро вдома в напруженому протистоянні обіграв білоцерківський Білий Барс – 4:3.

Дніпряни відкрили рахунок після шайби Антона Крисанова, проте ще в першому періоді Білий Барс закинув два голи зусиллями Павла Тарана і Дмитра Даниленко.

За підсумками другого періоду сильнішими виявилися вже господарі: Ілля Декало оформив дубль, а гості на це відповіли лише взяттям воріт Даниленко, який оформив дубль. До вирішального відрізку матчу команди підійшли з рівним рахунком, але все ж сильнішими виявилися херсонці. Переможна шайба на рахунку Дениса Макарова.

Новий сезон УХЛ почався матчем Сокола і Маріуполя (2:1) кілька днів тому. Сьогодні чемпіонат продовжиться поєдинком Кременчука та Донбасу – двох фіналістів попереднього сезону. Матч розпочнеться о 17:00.

Нагадаємо, в минулому розіграші Кременчук вперше в історії завоював золоті медалі УХЛ, вигравши серію з Донбасом з рахунком 4:3.

• УХЛ. перший тур

Дніпро – Білий Барс 4: 3 (1: 2; 2: 1; 1: 0)
Шайби: 1:0 Крисанов (Швецов, Гасніков), 8:50. 1:1 Таран (Ромахін), 18:00. 1:2 Даниленко (Благой, Логачов), 18:17. 2:2 Декало (Крисанов, Тимченко), 28:22. 3:2 Декало (Швецов, Зайцев – більш.), 33:57. 3:3 Даниленко (Ромахін, Благой), 34:58. 4:3 Макаров (Воробйов, Крисанов), 47:24.