Дніпро в другому овертаймі обіграв Донбас і зрівняв рахунок у півфінальній серії УХЛ

Наступний поєдинок відбудеться 1 жовтня

Фото - uhl.ua

Херсонський Дніпро вдома переміг Донбас в четвертому матчі півфінальної серії Української хокейної ліги.

Господарі льодової арени повели в рахунку на початку поєдинку. Донбас відігрався в середині другої двадцятихвилинки. У третьому періоді команди обмінялися шайбами.

Як і в попередньому поєдинку доля зустрічі вирішилася в овертаймі. Перемогу Дніпру приніс точний кидок Альберта Вишнякова на 94-й хвилині матчу.

Завдяки цій перемозі Дніпро зрівняв рахунок в серії (до чотирьох перемог) з Донбасом. Наступний поєдинок відбудеться 1 жовтня.

Першим фіналістом плей-офф УХЛ став Кременчук. Команда Олександра Савицького впевнено перемогла Білий Барс (рахунок у серії – 4:0).

УХЛ. Плей-офф. 1/2 фіналу. Четвертий матч

Дніпро – Донбас – 3:2 ОТ (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Голи: 1:0. Янішевський (Целгородцев), 2:20, 1:1. Лялька (Буценко), 33:08, 1:2. Лялька (Коренчук), 40:16, 2:2. Гасніков (Декало, Зайцев), 50:57, 3:2. Вишняков (Янішевський), 93:43.

Рахунок в серії – 2:2