Дніпро в третьому овертаймі дотиснув Краматорськ та зрівняв рахунок в серії плей-оф УХЛ

Матч тривав 112 хвилин

uhl.ua

Дніпро в третьому овертаймі вирвав перемогу у Краматорська (2:1) та зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії плей-оф УХЛ.

Зустріч не порадувала шанувальників хокею великою кількістю шайб. Після першої 20-хвилинки на табло світилися нулі.

У другому періоді команди обмінялися влучними кидками Євгена Гаснікова та Айнарса Подзіньша.

Заключна 20-хвилинка основного часу теж не подарувала глядачам шайб.

Тільки в третьому овертаймі перемогу і третій матч для Дніпра вирвав Рузаль Галєєв. Доля півфінальної путівки вирішиться 27 березня в Краматорську.

Раніше в 1/2 фіналу вийшов Кременчук. Там інші команди очікує і переможець регулярного чемпіонату Донбас.

• УХЛ. Плей-оф, 1/4 фіналу

Дніпро – Краматорськ 2:1 ОТ (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Гасніков (Швецов, Афанасьєв), 28:13; 1:1 Подзіньш (Ципнятов, Жвачкін, більш.), 36:39; 2:1 Галєєв (Янішевський), 112:09;

Рахунок в серії – 1:1