Донбас обіграв Дніпро і вийшов у фінал плей-офф УХЛ

У вирішальному протистоянні команда Вітера зустрінеться з Кременчуком

Фото - uhl.ua

Донбас на виїзді переміг херсонський Дніпро в шостому матчі півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.

Гості повели в рахунку вже на 3-й хвилині матчу після точного кидка Микити Мілєхіна. До кінця першого періоду Олександр Костиков подвоїв перевагу Донбасу.

У другій двадцятихвилинці Дніпро скоротив відставання в рахунку зусиллями Олексія Янішевського. Однак відігратися херсонській команді не вдалося. У кінцівці зустрічі Філіп Пангелов-Юлдашев встановив остаточний рахунок зустрічі.

У півфінальній серії Донбас обіграв Дніпро з рахунком 4:2. У фіналі команда Сергія Вітера зіграє з Кременчуком, який впевнено розібрався в півфіналі з Білим Барсом (рахунок у серії – 4:0).

УХЛ. Плей-офф. 1/2 фіналу. Шостий матч

Дніпро – Донбас – 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1. Мілєхін (Костиков), 3:22; 0:2. Костіков, 13:06; 1:2. Янішевський (Ратушний), 25:48; 1: 3. Пангелов-Юлдашев (Мілєхін, порожні ворота), 59:14.

Рахунок в серії – 2:4