Донбас обіграв Кременчук в першому турі УХЛ

Донеччани стали першими володарями Кубка Відкриття

uhl.ua

Донбас здобув виїзну перемогу над Кременчуком в першому турі сезону 2020/21 Української хокейної ліги.

Команди обмінялися шайбами ​​на старті першого періоду, а ближче до його кінця Донбас вдруге в матчі вийшов вперед. У другому періоді Кременчуку вдалося відігратися, але дуже швидко гості знову повели в рахунку. Третій тайм пройшов без забитих шайб.

Вигравши стартовий матч сезону, Донбас став першим в історії володарем Кубка Відкриття.

Донбас взяв реванш у Кременчука за поразку у фінальній серії УХЛ. На початку тижня Кременчук обіграв донеччан в сьомому матчі фіналу і вперше в історії став чемпіоном України.

У стартувавшому чемпіонаті до цього було зіграно два матчі: Сокіл переміг Маріуполь (2:1), а Дніпро розібрався з Білим Барсом (4:3).

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Кременчук – Донбас 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1. Захаров (Кожевніков), 3:18; 1:1. Ворона (Савченко, Яковлєв), 4:41; 1:2. Карамнов (Коренчук), 16:06; 2:2. Созонов (Григорян), 28:58; 2:3. Шишлянніков (Сигарев, Бірюков), 30:06