Донбас переміг Краматорськ в першому матчі УХЛ у 2021 році

Монс і Лялька зробили по дублю

Фото - uhl.ua

Донбас вдома впевнено переміг Краматорськ (4:1). Це був перший поєдинок Української хокейної ліги в 2021 році.

У першому періоді команди не виявили сильнішого – 0:0. У другій 20-хвилинці Монс вивів Донбас вперед, Краматорськ відігрався зусиллями Гриня.

У вирішальному відрізку матчу Донбас закинув три шайби і добув 19-ту перемогу в поточному розіграші УХЛ.

Донбас лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України. Краматорськ йде на четвертій позиції в УХЛ.

У наступному турі Донбас 9 січня зіграє з Кременчуком, Краматорськ 10 січня зустрінеться з Соколом.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Донбас – Краматорськ – 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Шайби: 1:0. Монс (Туркін, Казаковцев), 20:28; 1:1. Гринь (Таран, Золотухін), 33:25; 2:1. Лялька (Буценко), 51:20; 3:1. Лялька (Разумов, Буценко), 52:35; 4:1. Монс (Туркін, Казаковцев), 54:30.