Донбас переміг Кременчук і знаходиться в кроці від виграшу чемпіонату

Команді Сергія Вітера залишилося виграти один матч для тріумфу в сезоні

Кременчуг - Донбасс, uhl.ua

У п’ятому матчі фінального протистояння Української хокейної ліги Донбас переміг Кременчук з рахунком 3:2 і знову повів у серії.

До матчу рахунок в серії був рівний – 2:2. Тепер підопічні Сергія Вітера знаходяться за крок від чемпіонства.

Кременчук закинув єдину шайбу першого періоду – відзначився Дмитро Созонов. У другому відрізку матчу за Донбас відзначилися Микита Буценко та Андрій Сигарьов, а в третьому періоді Буценко зробив дубль. Кременчужани відповіли шайбою Андрія Деніскіна, але зрівняти рахунок не змогли.

Тепер фінальна серія переїжджає до Дружківки. Донбас 18 жовтня може стати чемпіоном. Матч розпочнеться о 18:30.

Кременчук – Донбас 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Шайби: 1:0 Созонов (Леонов, Хрішпенц), 13:22; 1:1 Буценко (Мілєхін, Коренчук), 36:24; 1:2 Сигарьов (Бірюков, Монс), 38:05; 1:3 Буценко (Коренчук), 44:08; 2:3 Деніскін (Гріцкіх), 59:04

Рахунок в серії – 2:3