Донбас переміг Маріуполь і зміцнив лідерство в УХЛ

Донеччани закинули шість шайб

Фото - uhl.ua

Донбас в Дружківці розгромив Маріуполь (6:2) в матчі 26-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У першій 20-хвилинці Донбас не залишив супернику шансів, закинувши чотири шайби. У двох наступних періодах команди не виявили сильнішого.

Донбас упевнено лідирує в УХЛ, випереджаючи Кременчук на сім очок. Маріуполь посідає шосте місце в турнірній таблиці.

20 січня Донбас зіграє з Крижаними Вовками, Маріуполь – з Соколом.

УХЛ. 26-й тур
Донбас – Маріуполь – 6:2 (4:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0. Лялька (Коренчук, Пангелов-Юлдашев), 2:02; 2:0. Туркін (Лялька, Казаковцев), 10:56; 3:0. Сігарєв (Шишляніковс), 14:08; 4:0. Мілєхін (Сігарєв, Бірюков), 19:36; 4:1. Агєєв (Дурдієв), 31:52; 5:1. Пересунько (Мілєхін, Григор’єв), 32:39; 6:1. Туркін (Монс, Казаковцев), 43:55; 6:2. Зайцев (Чердак, Цикало), 45:10.