Донбас програв Дніпру, Кременчук вдруге переміг Білий Барс у півфіналі плей-офф УХЛ

Відбулися чергові матчі чемпіонату України.

Фото - uhl.ua

У першому матчі півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги Донбас вдома програв херсонському Дніпру (2:3).

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. У другій двадцятихвилинці Дніпро зробив заявку на перемогу, відзначившись двічі. На останній хвилині зустрічі Донбасу вдалося скоротити відставання в рахунку, але відігратися команді Сергія Вітера не вдалося.

Наступний матч серії команди проведуть завтра, 3 вересня. Початок зустрічі о 18:45.

Донбас – Дніпро – 2:3 (1:1; 0:2; 1:0)
Шайби: 0: 1. Макаров, 11:50. 1: 1. Туркін (Монс, Казаковцев), 13:44. 1: 2. Макаров (Декало, Вишняков – більш.), 26:32. 1: 3. Макаров (Хомутов, Вишняков – більш.), 33:40. 2: 3. Монс (Сигарев – шостий польовий), 59:51.

Рахунок в серії – 0: 1

В іншому матчі ігрового дня Кременчук будинку здобув вольову перемогу над Білим Барсом (4:1).

Гості відкрили рахунок вже на 10-й хвилині матчу. Кременчук відігрався в третьому періоді. До кінця зустрічі господарі арени закинули ще три шайби.

Це друга перемога Кременчука в півфінальній серії. Вчора Кременчук розгромив Білий Барс з рахунком 5:1.

Наступний матч серії відбудеться в суботу, 5 вересня.

Кременчук – Білий Барс – 4:1 (0:1, 0:0, 4:0)
Шайби: 0: 1. Куцевич (Таран, Лєсніков), 09:11; 1: 1. Денискин (Грицких), 45:15; 2: 1. Созонов, 46:40; 3: 1. Серанов (Кісельов, Волков), 48:02; 4: 1. Савченко (Созонов, Алексюк), 55:04.

Рахунок в серії – 2: 0