Донбас розгромив Крижаних Вовків завдяки п’яти шайбам Сигарєва

Донеччани виграли з рахунком 6:0

Донбасс - Ледяные Волки, uhl.ua

В рамках 12-го туру Української хокейної ліги в Броварах Донбас розгромив київських Крижаних Вовків з рахунком 6:0.

Перший період завершився без закинутих шайб, а в другому Донбас зняв всі питання про переможця, забивши чотири голи: тричі відзначився Андрій Сигарєв, а ще одна шайба на рахунку Костікова.

У третьому періоді Сигарєв закинув ще два голи, таким чином записавши на свій рахунок відразу п’ять шайб в одному матчі.

Донбас лідирує в турнірній таблиці УХЛ, а Крижані Вовки займають останню позицію. У наступному матчі донеччани 2 грудня зустрінуться з Білим Барсом, кияни в той же день зіграють з Краматорському.

УХЛ. 12-й тур
Крижані Вовки – Донбас 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
Шайби: 0:1 – Сигарєв (Коренчук), 25:14; 0:2 – Сигарєв (Шішляннікос- Журавльов), 31:10; 0:3 – Сигарєв (Шишлянніков), 34:54; 0:4 – Костіков (Колесніковс – Разумов), 37:40; 0:5- Сигарєв (Шишлянніков – Бірюков), 41:04; 0:6 – Сигарєв (Шишлянніков – Бірюков); 49:53