Донбас розгромив Сокіл у другому матчі фінальної серії плей-офф УХЛ

Рахунок в серії - 2:0 на користь донеччан

Фото - uhl.ua

Донбас упевнено обіграв Сокіл (5:1) у другому матчі фінальної серії плей-офф української хокейної ліги.

Донеччани в цьому матчі не помітили опору Сокола. У першому періоді господарі закинули дві шайби у ворота киян. Точні кидки в активі Віталія Ляльки та Андрія Сигарева.

У другій 20-хвилинці донецька команда довела рахунок до розгромного. Дубль оформив Лялька.

У заключному періоді донеччани закинули ще дві шайби: кидки в активі Андрія Бірюкова та Віталія Карамнова. Гості розмочили рахунок шайбою престижу Віталія Андрейківа.

Рахунок в серії став вже 2:0 на користь Донбасу. Тепер фінальна серія мінімум на два матчі переїде в Київ, де команди зіграють між собою 21 і 23 квітня. Чемпіон України визначиться після чотирьох перемог однієї з команд.