Донбас став чемпіоном України з хокею

Срібні медалі — у Сокола

uhl.ua

Донбас у восьмий раз став чемпіоном України з хокею, обігравши Сокіл у фінальній серії.

Заключна, четверта гра серії в Києві завершилася з рахунком 4:3 на користь Донбаса, який повернув собі чемпіонський титул після поразки від Кременчука в минулому сезоні.

У сьогоднішньому матчі першим повів Сокіл, який у другому періоді мав перевагу у дві шайби. Дубль Олега Шишляннікова допоміг Донбасу перевести гру в овертайм, де вирішальним став гол Миколи Казаковцева.

Сокіл виграв срібло Української хокейної ліги в першому сезоні після повернення до еліти національного хокею, де знаменитий київський клуб не грав з 2014 року.

Нагадаємо, Донбас упевнено виграв регулярний чемпіонат, після чого напряму вийшов до півфіналу УХЛ, де обіграв Дніпро в п’яти матчах.

• Українська хокейна ліга. Фінал

Сокол (Київ) — Донбас (Донецьк) 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1 ОТ)

Шайби1:0 Міхнов (Кузьменко), 08:11; 2:0 Лисенко (Гільманов, Німенко, більш.), 33:28; 2:1 Шишлянніков (Бірюков, Тунхузін), 36:38; 2:2 Пангелов-Юлдашев (Лялька, Туркін, больш.), 44:30; 3:2 Німенко (Андрейків, Букарев), 51:11; 3:3 Шишлянніков (Тунхузін, Сигарьов, більш.), 56:36; 3:4 Казаковцев (Монс, Туркін), 63:26.

Рахунок у серії — 0:4