Донбас в овертаймі переміг Дніпро і повів у півфінальній серії УХЛ

Вирішальна шайба на рахунку Монса

Фото - uhl.ua

Херсонський Дніпро вдома програв Донбасу в третьому матчі півфінальної серії Української хокейної ліги (УХЛ).

Перша двадцятихвилинка пройшла без закинутих шайб. В середині другого періоду Дніпро повів в рахунку, але гості відігралися ще до перерви.

У третьому періоді команди знову обмінялися шайбами. Доля поєдинку вирішилася в овертаймі – перемогу Донбасу приніс Євген Монс.

Добнасс веде в серії з Дніпром – 2:1. Наступний матч в Херсоні відбудеться 29 вересня.

В іншому півфіналі УХЛ Кременчук веде в серії з Білим Барсом з рахунком 3:0.

УХЛ. Плей-офф. 1/2 фіналу. Третій матч

Дніпро – Донбас – 2:3 ОТ (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Макаров (Гасніков, Вишняков – більш.), 27:42. 1:1. Коренчук (Буценко, Лялька), 35:54. 2:1. Зайцев (Крисанов, Жвачкін), 52:57. 2:2. Захаров (Кожевніков, Пангелов-Юлдашев), 55:03. 2:3. Монс (Казаковцев, Туркін), 68:56.

Рахунок в серії – 1:2