Донбас вирвав перемогу у Сокола у першому матчі фінальної серії плей-оф УХЛ

Перемогу донеччанам приніс Лялька

Фото - uhl.ua

Донбас виграв у Сокола в першому матчі фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги – 2:1.

Весь поєдинок проходив у напруженій боротьбі. Команди обмінялися шайбами ​​в першому періоді. На шайбу Шишляннікова Сокіл відповів точним кидком Гільманова.

У другій 20-хвилинці команди шайб не закинули. Перемогу для Донбасу в заключному періоді вирвав Лялька.

Другий поєдинок серії відбудеться у Дружківці в неділю, 18 квітня. Початок зустрічі – о 17:00.

Після цього серія мінімум на два матчі переїде до Києва. Чемпіон України визначиться після чотирьох перемог однієї з команд.

• Плей-оф УХЛ. Фінал

Донбас – Сокіл 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Шишлянніков (Бірюков, відкл.штр.), 4:59; 1:1 Гільманов (Смирнов, Німенко), 8:53; 2:1 Лялька (Пересунько), 47:00.

Рахунок в серії – 1:0