ХК Київ обіграв Легіон, здобувши першу перемогу в історії клубу

Кияни закинули всі свої шайби у першому періоді

ХК Київ обіграв Легіон, здобувши першу перемогу в історії клубу - Чемпионат України з хокею

Фото - fhu.com.ua

ХК Київ здобув першу перемогу в історії клубу, обігравши у черговому турі чемпіонату України Легіон – 3:1.

Столичний клуб закинув всі свої шайби ще у першому періоді. Причому рахунок було відкрито вже на 18-й секунді зустрічі – відзначився Кирило Бондаренко. Все, чим зміг відповісти клуб із Калуша, – гол престижу у заключному періоді.

Завтра, 19 листопада, у чемпіонаті України зіграють також один матч. Легіон зустрінеться із Соколом.

• Чемпіонат України з хокею

ХК Київ – Легіон (Калуш) – 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – Бондаренко (Куцевич), 00:18. 2:0 – Бондаренко (Куцевич), 11:28. 3:0 – Швачка (Бега, Віт. Гаврилюк), 15:52. 3:1 – Олійник (Дурдиєв), 42:37.