Хокейна Суперліга. Маріуполь обіграв Краматорськ

Перемогу Чайкам принесла шайба Янішевського

Хокейна Суперліга. Маріуполь обіграв Краматорськ - Чемпионат України з хокею

Фото - hsl.com.ua

Маріуполь обіграв Краматорськ у матчі регулярного чемпіонату хокейної Суперліги – 3:2.

Команди обмінялися шайбами ​​у першому періоді, друга 20-хвилинка залишилася за Краматорськом (1:0). У заключному періоді Чайки відігралися, а потім вирвали перемогу. Переможна шайба на рахунку Олексія Янішевського.

Маріуполь посідає третє місце у таблиці регулярного чемпіонату Суперліги. Краматорськ другий та попереду на три очки, але зіграв на два матчі більше.

У наступному турі Чайки зіграють проти Альтаїру. Краматорськ зустрінеться із Донбасом.

Хокейна Суперліга. Регулярний чемпіонат

Маріуполь – Краматорськ 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Шайби: 0:1 Жвачкін (Берднікс, Сергієвський, більш.), 17:40; 1:1 Козаковцев (Мазур, Коваленко), 19:06; 1:2 Градусов (Жвачкін, Градович, 5х3), 39:54; 2:2 Твердохлєбов (Костіков), 45:49; 3:2 Янішевський (Бойко), 47:47.