Хокейна Суперліга. Маріуполь переміг СК Сокіл та піднявся на третє місце

Перемогу Чайкам приніс дубль Тютченка

Хокейна Суперліга. Маріуполь переміг СК Сокіл та піднявся на третє місце - Чемпионат України з хокею

Фото - hsl.com.ua

Маріуполь обіграв СК Сокіл (4:3) у матчі 18-го туру регулярного чемпіонату української хокейної Суперліги.

Столична команда відкрила рахунок у матчі, проте вже до кінця першого періоду попереду був Маріуполь. У другій 20-хвилинці команда Сергія Вітера збільшила перевагу до двох шайб.

У заключному відрізку гри СК Сокіл скоротив відставання, проте відігратися команді не вдалося.

Маріуполь піднявся на третє місце у Суперлізі. Чайки випереджають СК Сокіл за додатковими показниками.

У наступному матчі СК Сокіл зіграє проти Альтаїра 8 лютого. Маріуполь зустрінеться із Краматорськом 9 лютого.

Хокей. Суперліга. Регулярний чемпіонат

СК Сокіл – Маріуполь – 3:4 (1:2, 1:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Дорофєєв (Мельников, більш.), 02:54; 1:1 Бойко (Мілєхін, Щербатов, 5 на 3), 08:11; 1:2 Тунхузін (Артамонов, Щербатов, більш.), 18:37; 1:3 Тютченко (Кудряшов, Костіков), 32:53; 2:3 Шахворостов (Іванов, Панков, більш.), 38:57; 2:4 Тютченко (Щербатов), 39:53; 3:4 Мельников, 40:59.