Краматорськ в серії булітів переграв Дніпро

Перша серія булітів в новому сезоні УХЛ

uhl.ua

У першому матчі ігрового дня п’ятниці в Українській хокейній лізі Краматорськ вдома обіграв Дніпро.

Рахунок відкрили гості, коли Ілля Декало реалізував більшість Дніпра в першому періоді, але до кінця другого ігрового відрізку рахунок був рівним – 3:3.

Ще по одній шайбі зусиллями Івана Ципнятова і Олексія Зайцева команди забили в третьому періоді.

Овертайм переможця не визначив, а в серії булітів сильнішим виявився Краматорськ, який реалізував два виходи (Дніпро – жодного).

Таким чином, Краматорськ добув свою другу перемогу в чотирьох матчах і займає п’яте місце в таблиці УХЛ. У Дніпра – сім очок і четверте місце.

У другому матчі ігрового дня віце-чемпіон Донбас прийме Маріуполь. Початок – о 18:45.