Кременчук розгромив Білий Барс в третьому матчі півфінальної серії УХЛ

Кременчук за крок від виходу у фінал чемпіонату України

Фото - uhl.ua

Кременчук на виїзді розгромив Білий Барс в третьому матчі 1/2 фіналу плей-офф Української хокейної ліги.

У першому періоді гості відзначилися двічі. На початку другої двадцятихвилинки Білий Барс скоротив відставання в рахунку, але до кінця періоду господарі льодової арени пропустили чотири шайби.

У третьому періоді Кременчук збільшив свою перевагу, закинувши ще три шайби. Як підсумок, перемога гостей з рахунком 9:2.

Це третій успіх Кременчука в серії до чотирьох перемог. Наступний матч протистояння відбудеться 29 вересня.

Відзначимо, що це був перший поєдинок плей-офф чемпіонату України після паузи. Сезон УХЛ був припинений на початку вересня через виявлені випадки коронавірусу серед гравців Донбасу і Білого Барса.

УХЛ. Плей-офф. 1/2 фіналу. Третій матч

Білий Барс – Кременчук – 2:9 (0:2, 1:4, 1:3)

Шайби: 0:1. Коробов (Дубінін, Деніскін – більш.), 3:13. 0:2. Грицких (Созонов), 14:29. 1:2. Бородай (Мазур), 23:21. 1:3. Коробов (Волков), 26:26. 1:4. Кисельов (Деніскін, Бабрусєв), 30:03. 1:5. Дубінін (Деніскін, Коробов), 38:15. 1:6. Серанов (Кисельов), 39:13. 1:7. Коробов, 43:05. 2:7. Удовиченко (Мазур, Грицюк – більш.), 47:18. 2:8. Савицький (Толстушко, Яковлєв), 49:33. 2:9. Грицких (Алексюк), 53:32.