Кременчук розгромив Білий Барс з різницею в сім шайб

До десятій хвилині діючий чемпіон закинув чотири шайби

Кременчуг Белый Барс УХЛ

uhl.ua

Кременчук розгромив Білий Барс в першому матчі ігрового дня середи в Українській хокейній лізі.

Уже до десятої хвилини поєдинку чемпіон України повів з різницею в чотири шайби, на що Барс відповів голом Артема Гребеника до перерви.

У другому періоді Кременчук довів різницю в рахунку до шести шайб (дубль оформив Микола Кисельов), а крапку в матчі поставив гол Дмитра Созонова.

Фінал матчу ознаменувався видовищною бійкою, в яку вплуталися Артем Дубінін і Дмитро Даниленко.

Кременчук займає друге місце в чемпіонаті і скоротив відставання від Донбасу до двох очок. Донецький клуб свій матч з Маріуполем завершить пізніше.

Білий Барс залишається на сьомому місці. До Маріуполя на шостій позиції – чотири очки.

Українська хокейна ліга. Регулярний чемпіонат
Кременчук – Білий Барс (Біла Церква) 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)

Шайби: 1: 0 Яковлєв (Денискін, Коробов), 2:35; 2:0 Кисельов (Дубінін, менш.), 6:38; 3:0 Денискін (Яковлєв, Смірнов), 09:01; 4:0 Тютченко (Созонов, Боєвих), 09:56; 4:1 Гребеник (Бабинець, Даниленко, більш.), 10:47; 5:1 Савченко (Дубінін, Кисельов), 24:33; 6:1 Кисельов (Денискін, Варава), 33:41; 7:1 Пукс (Хрішпенц, Тютченко, більш.), 39:45; 8:1 Созонов (Пукс, більш.), 57:21.