Кременчук розгромив Крижаних Вовків і добув четверту перемогу поспіль в УХЛ

Столичний клуб поки не вигравав в поточному сезоні

Фото - uhl.ua

Кременчук вдома впевнено обіграв Крижаних Вовків в матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги (УХЛ).

Городяни вийшли вперед в кінцівці першого періоду. У другій 20-хвилинці Кременчук збільшив перевагу, закинувши ще дві шайби.

У третьому період дубль оформив гравець Кременчука Савченко. Гості відповіли єдиною шайбою Ємеліна.

Кременчук добув четверту поспіль перемогу в УХЛ і порівнявся з Донбасом на вершині турнірної таблиці. Крижані Вовки без перемог йдуть на останній позиції.

9 листопада Кременчук зіграє з Білим Барсом, а Крижані Вовки зустрінуться з Соколом.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Кременчук – Крижані Вовки – 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Голи: 1:0. Гриценко (Савченко – Ворона), 18:02; 2:0. Волков (Пукс), 20:48; 3:0. Коробов (Деніскін – Дубінін), 27:54; 4:0. Савченко (Толстушко – Гріцкіх), 52:00; 4:1. Ємелін (Муксунен – Панков), 53:10; 5:1. Савченко (Ворона), 59:59.