Кременчук став першим фіналістом плей-офф УХЛ

Команда Савицького в четвертий раз перемогла Білий Барс

Фото - uhl.ua

Кременчук в Білій Церкві впевнено переміг Білий Барс в четвертому матчі 1/2 фіналу плей-офф Української хокейної ліги.

У першому періоді команди не виявили сильнішого – 2:2. У другій двадцятихвилинці Кременчук зробив вагому заявку на перемогу, відзначившись двічі.

У третьому періоді Кременчук закинув ще п’ять шайб. Білий Барс відповів двома шайбами, але відігратися господарям льодової арени так і не вдалося.

Кременчук в четвертий раз обіграв Білий Барс і став першим фіналістом плей-офф УХЛ. Суперник команди Олександра Савицького визначиться в парі Дніпро – Донбас (рахунок у серії – 1:2).

УХЛ. Плей-офф. 1/2 фіналу. Четвертий матч

Білий Барс – Кременчук – 4:9 (2:2, 0:2, 2:5)

Шайби: 0:1. Созонов (Гриценко, Ворона), 2:14; 1:1. Петрошенко (Бабинець), 6:00; 2:1. Мазур (більш.), 15:08; 2:2. Деніскін (менш.), 17:29; 2:3. Созонов (Дубінін, меньш), 21:19; 2:4. Дубінін (Деніскін, Коробов), 37:09; 2:5. Чемерілов, 47:33; 2:6. Ворона (Созонов), 50:04; 2:7. Деніскін (Бойових, Коробов), 52:37; 3:7. Фурсенко (Гребеник), 53:30; 4:7. Лєсніков (Гребеник, Кисельов), 54:21; 4:8. Деніскін (Коробов, Бабрусев), 54:42; 4: 9. Кисельов (Чемерілов, Бойових), 54:53.

Рахунок в серії – 0:4