Кременчук вперше в історії став чемпіоном України, перемігши Донбас в сьомому матчі фінальної серії УХЛ

Кисельов закинув вирішальну шайбу в овертаймі

Кременчуг, фото - uhl.ua

Кременчук вперше в історії став чемпіоном України з хокею. Команда Олександра Савицького перемогла Донбас в сьомому матчі фінальної серії плей-офф УХЛ.

Донбас двічі по ходу вирішального матчу виходив вперед, але обидва рази Кременчук відігрувався. Третій період гри завершився без шайб, тому переможець фіналу повинен був визначитися в овертаймі.

Золотий для Кременчука гол в додатковий час забив капітан команди Микола Кисельов.

Кременчук перервав гегемонію Донбасу, який ставав чемпіоном України протягом останніх чотирьох років. До цього найкращим результатом команди було друге місце в 2015 2017 і 2018 роках.

УХЛ. Плей-офф. Фінал

Кременчук – Донбас 3:2 ОТ (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Буценко (Мілєхін), 01:45; 1:1. Серанов (Кисельов), 13:11; 2:1. Бірюков (Шишлянніков), 21:26; 2:2. Дубінін (Коробов – Григорян), 26:50; 3:2. Кисельов, 66:27

Рахунок в серії – 4: 3