Кременчук впевнено переміг херсонський Дніпро

Всі шайби були закинуті у другому і третьому періодах

Кременчуг - Днепр, uhl.ua

В рамках чемпіонату Української хокейної ліги (УХЛ) Кременчук на домашньому льоду з рахунком 4:1 переміг херсонський Дніпро.

Перший період завершився без голів, а у другій частині матчу господарі виграли 2:1 завдяки шайбам Савченко і Деніскіна. У складі гостей відзначився Зайцев.

У третьому періоді Кременчук лише закріпив свою перевагу, не дозволивши Дніпру нав’язати боротьбу. Деніскін оформив дубль, а також відзначився Коробов.

Команда з Полтавської області посідає друге місце турнірної таблиці УХЛ і в наступному матчі зустрінеться з Маріуполем 1 грудня. Дніпро знаходиться на четвертій позиції, херсонці в перший день зими будуть протистояти Соколу.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Кременчук – Дніпро 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Шайби: 1:0 Савченко (Ворона, Деніскін), 26:15; 2:0 Деніскін (Коробов, менш.), 34:56; 2:1 Зайцев (Дорофєєв, Швецов), 36:29; 3:1 Коробов (Деніскін, Дубінін), 42:42; 4:1 Деніскін (Дубінін, Варава), 59:42.