Кременчук зрівняв рахунок в серії з Донбасом. Доля чемпіонства вирішиться в сьомому матчі

Вирішальний матч фінального протистояння УХЛ відбудеться 20 жовтня

Кременчуг - Донбасс, uhl.ua

У шостому матчі фінального протистояння плей-офф Української хокейної ліги Донбас вдома програв Кременчуку і упустив можливість сьогодні стати чемпіоном України. До поєдинку в Дружківці рахунок в серії був 3:2 на користь донецького клубу.

Кременчук повів в рахунку вже на 3-й хвилині матчу після точного кидка Деніскіна. У другому періоді Кисельов подвоїв перевагу гостей.

У третьому періоді Донбас скоротив відставання в рахунку зусиллями Захарова, але відігратися підопічним Сергія Вітера не вдалося. Кременчук добув важливу перемогу в гостях і зрівняв рахунок у фінальній серії – 3:3.

Сьомий вирішальний матч фінального протистояння УХЛ відбудеться 20 жовтня в Кременчуці.

УХЛ. Плей-офф. Фінал

Донбас – Кременчук – 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1. Деніскін (Коробов), 2:51; 0:2. Кисельов (Толстушко – Серанов), 31:20; 1:2. Захаров (Кутугін), 43:40.

Рахунок в серії – 3:3