Маріуполь вперше в історії переміг в УХЛ, впоравшись з Крижаними Вовками

Команда Олександра Сеуканда виграла з рахунком 3:1

ХК Мариуполь, uhl.ua

Новачок Української хокейної ліги (УХЛ) Маріуполь добув свою першу перемогу в чемпіонаті України. Команда з Донецької області впоралася з київськими Крижаними Вовками – 3:1.

Маріуполь успішно провів перший період, забивши відразу дві шайби: відзначилися Володимир Чердак і Кирило Бондаренко. У другому періоді кияни реалізували більшість і скоротили відставання в рахунку – шайбу закинув Еету Моксунов. У вирішальному відрізку господарі закріпили перевагу після гола Вадима Мазура.

До цього дві стартові гри команда Олександра Сеуканда поступилася, програвши Соколу (1:2) і Кременчуку (1:6). Крижані Вовки продовжують йти без перемог, в стартовому матчі нового чемпіонату команда Євгена Каштанова програла Донбасу (2:9).

У наступному матчі Маріуполь зіграє на виїзді з Білим Барсом, а Крижані Вовки будуть в гостях протистояти Дніпру.

УХЛ. Регулярний чемпіонат

Маріуполь – Крижані Вовки 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Шайби: 1:0 Чердак (Луговий, Мазур – більш.), 4:45. 2:0 Бондаренко (Кобяков – більш.), 14:47. 2:1 Моксунов (Панков, Шабанов – більш.), 38:55. 3: 1 Мазур (Агєєв), 47:24.