favbet

Сокіл на виїзді переміг Кременчук і повів у півфінальній серії плей-офф УХЛ

Всі три шайби матчу були закинуті у другому періоді

Кременчуг - Сокол. Фото - uhl.ua

Сокіл з перемоги стартував у півфінальній серії плей-офф Української хокейної ліги. Кияни на виїзді обіграли Кременчук з рахунком 2:1.

Всі три шайби в матчі були закинуті протягом другого періоду. Єгор Кузьменко вивів Сокіл вперед, але Андрій Денискін зрівняв рахунок через чотири хвилини. Однак, пізніше кияни знову відзначилися зусиллями Андрія Смирнова в більшості.

Наступний матч протистояння пройде 2 квітня в Кременчуці, після чого серія переїде до Києва, де ігри відбудуться 5 і 7 квітня.

У чвертьфіналах Сокіл пройшов Маріуполь (2-1), а Кременчук впорався з Білим Барсом (2-0). У паралельному півфіналі протистоять один одному Донбас і Дніпро.

Плей-офф УХЛ. 1/2 фіналу. 1-й матч
Кременчук – Сокіл – 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Шайби: 0:1 Кузьменко (Міхнов), 26:06; 1:1 Денискін (Коробов, Дубінін, більш.), 30:11; 1:2 Смирнов (Бєлінський, більш.), 35:14

Рахунок в серії – 0:1