favbet

Сокіл не залишив шансів Маріуполю в першому матчі 1/4 фіналу плей-оф УХЛ

Другий поєдинок серії відбудеться 24 березня

uhl.ua

Сокіл в Києві розгромив Маріуполь в першому матчі 1/4 фіналу плей-оф Української хокейної ліги – 4:0.

Кияни впевнено провели всі три 20-хвилинки. У першому періоді Сокіл закинув одну шайбу в ворота гостей. Її автором став Дмитро Німенко.

Після другої 20-хвилинки київська команда покинула лід вже з перевагою в три шайби. Точні кидки в активі Богдана Ступака та Німенка. Остаточний рахунок у матчі на 44-й хвилині встановив Іван Сисак.

Другий поєдинок серії відбудеться в Маріуполі 24 березня. Початок зустрічі о 19:00.

В іншому матчі плей-оф УХЛ Кременчук розгромив Білий Барс (11:4). Завтра чвертьфінал продовжиться матчем Краматорська та Дніпра.

• УХЛ. Плей-оф, 1/4 фіналу. Перший матч

Сокіл – Маріуполь – 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Німенко (Смірнов, Морозов – більш.), 2:59. 2:0. Ступак – менш., 37:48. 3:0. Німенко (Кузьменко), 38:15. 4:0. Сисак (Павленко, Морозов), 44:05