Сокіл розгромив Дніпро в перенесеному матчі 13-го туру УХЛ

Кияни одноосібно очолюють турнірну таблицю

Сокіл розгромив Дніпро в перенесеному матчі 13-го туру УХЛ -

ХК Днепр - Сокол, uhl.ua

У рамках перенесеного матчу 13-го туру УХЛ київський Сокіл на виїзді розгромно переміг херсонський Дніпро з рахунком 5:1.

Хокеїсти столичного клубу закинули дві шайби вже в першому періоді, забезпечивши собі комфортну перевагу – відзначилися Антон Васильєв і Антон Рубан.

У другому періоді завдяки шайбі Булата Хамматова Дніпро скоротив відставання, але все ж у вирішальній 20-хвилинці Сокіл закинув тричі і довів справу до розгрому – забили Андрій Міхнов, Данило Коржилецький, а Антон Рубан оформив дубль.

Сокіл очолює турнірну таблицю Української хокейної ліги, а Дніпро посідає сьоме місце. У наступному матчі кияни зустрінуться з Кременчуком, херсонці протистоятимуть Рулаву Одд.

• УХЛ. 13-й тур

Дніпро – Сокіл – 1:5 (0:2, 1:0, 0:3)

Шайби: 0:1 Васильєв (Рибалко, Павленко, більш.), 07:02; 0:2 Рубан (Міхнов), 09:09; 1:2 Хамматов (Саврицький, Цілогородцев), 38:29; 1:3 Міхнов (Рубан, Мажуга, більш.), 40:59; 1:4 Коржилецький (Сисак, Давидов Данило), 46:21; 1:5 Рубан (Міхнов, Кузьменко), 55:24.