Сокіл став переможцем Kremenchuk Open Cup-2021

У заключному матчі турніру київський клуб переміг Кременчук

Сокіл став переможцем Kremenchuk Open Cup-2021 - Чемпионат України з хокею

Фото - uhl.ua

Київський Сокіл став переможцем Kremenchuk Open Cup-2021.

Сьогодні, 11 вересня, у вирішальному матчі товариського турніру київська команда зустрілася з Кременчуком. У першому відрізку гри команди рахунок не відкрили.

Другий період залишився за Соколом – 3:1. У третій 20-хвилинці київська команда також виявилася сильнішою. Як підсумок, впевнена перемога Сокола – 5:2.

Раніше в рамках Kremenchuk Open Cup-2021 Сокіл розгромив Білий Барс (7:2) і Маріуполь (5:0).

Новий сезон УХЛ розпочнеться 17 вересня, коли чемпіон України Донбас і Сокіл гратимуть за Кубок відкриття.

Kremenchuk Open Cup-2021

Кременчук – Сокіл – 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)

Шайби: 1:0. Нікулін (Коробов, менш.), 20:39; 1:1. Єлісєєнко (Тихоміров, Павленко), 25:16; 1:2. Міхнов (Рубан, Хайруллов, 5х3), 27:51; 1: 3. Міхнов (Рубан), 35:24; 1:4. Гончаренко (Тіхоміров), 44:09; 2: 4. Созонов (Нікулін, більш.), 53:49; 2:5. Тіхоміров (порожні ворота), 59:57.