УХЛ: Білий Барс у вольовому стилі обіграв Дніпро

Аутсайдер чемпіонату відігрався з 0:2

Фото — uhl.ua

Білий Барс здобув вольову перемогу над Дніпром в матчі 30-го туру Української хокейної ліги.

У другому періоді Дніпро вів з рахунком 2:0, але Білому Барсу швидко вдалося відіграти одну шайбу. У третьому періоді команда з Білої Церкви оформила камбек, забивши ще двічі.

Білий Барс набрав 14 очок і займає передостаннє місце в чемпіонаті. Дніпро програв шостий матч поспіль і залишається п’ятим в турнірній таблиці.

У наступному турі Білий Барс прийме Маріуполь, а Дніпро зіграє з Крижаними Вовками.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Білий Барс – Дніпро 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 0:1. Чернишенко (Воробйов), 35:18; 0:2. Чернишенко (Каракулько), 38:21; 1:2. Бородай (Ружников), 38:31; 2:2. Ядловський (Ружников), 47:41; 3:2. Благой (Бабинець, Даниленко), 55:18.