УХЛ: Дніпро обіграв Маріуполь

Всі шайби були закинуті в першій 20-хвилинці

Фото - uhl.ua

Херсонський Дніпро на виїзді обіграв Маріуполь в черговому матчі Української хокейної ліги – 2:1.

Всі шайби, закинуті в цьому матчі, припали на перший період. Першими забили господарі майданчика – шайба на рахунку Віталія Кудріна.

Маріуполь досить швидко відігрався зусиллями Олексія Янішевського і Ріната Дурдієва. Менш, ніж через півтори хвилини, Дніпро закинув другу шайбу – точний кидок в активі Антона Крисанова.

Як виявилося, це було останнє взяття воріт у матчі. Маріуполь був активний в решту 40 хвилин, але зрівняти рахунок не зміг.

Після цього матчу Дніпро займає п’яте місце в УХЛ з 32 очками, Маріуполь – шостий і має на десять балів менше.

В іншому матчі сьогоднішнього ігрового дня Білий Барс обіграв Крижаних Вовків (6:2).

УХЛ, регулярний чемпіонат
Маріуполь – Дніпро – 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Кудрін (Зайцев), 10:44 – 1:1 Дурдієв (Янішевський), 12:16 2:1 Крисанов (Швєцов), 13:27