УХЛ: Дніпро переміг Крижаних Вовків, Донбас розгромив Кременчук

В Українській хокейній лізі відбулися два матчі

Кременчуг - Донбасс. Фото: УХЛ

У першому поєдинку ігрового дня Дніпро на виїзді в результативній грі зумів добути виїзну перемогу над Крижаними Вовками – 5:3.

Херсонці відзначилися трьома шайбами ​​в першому періоді, що призвело до суттєвої переваги. Друга 20-хвилинка пройшла в рівній боротьбі, що і відобразилося на рахунку – Дніпро і Вовки закинули по дві шайби. У заключному періоді господарі відзначилися ще один раз, проте привести матч до перемоги Вовкам не вдалося.

Крижані Вовки – Дніпро – 3:5 (0:3, 2:2, 1:0)

Шайби: 0:1. Каракулько (Зайцев, Крисанов), 4:37; 0:2. Вишняков (Макаров, Воробйов, більш.), 5:13; 0:3. Дорофєєв (Декало, Зайцев), 6:32; 0:4. Воробйов (Афанасьєв, Гасніков, більш.), 21:32; 1:4. Сурін (Панков), 27:30; 1: 5. Гасніков (Афанасьєв, Воробйов), 38:48; 2:5. Панков (Черемнов, Сурін), 39:24; 3:5. Фроленко (Шабанов, Шапіро), 47:56;

У другому матчі Донбас на виїзді здобув свою дев’яту перемогу в сезоні. Чергові очки команда взяла в грі з Кременчуком – 5:1.

За Донбасом залишилися всі три періоди в матчі. Відзначимо дії Бірюкова, який взяв участь в чотирьох з п’яти шайб своєї команди

Кременчук – Донбас – 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Деніскін, 3:46; 1:1. Шішлянніковс (Бірюков, Сігарєв), 4:13; 1:2. Бірюков (Шішлянніковс, Сігарєв), 7:12; 1:3. Монс (Бірюков), 18:20; 1:4. Сігарєв (Бірюков), 27:56; 1: 5. Туркін (Монс, Казаковцев), 58:26.