УХЛ: Дніпро по булітах обіграв Крижаних Вовків

У серії післяматчевих булітів точніше виявилися херсонці

Днепр - Ледняные Волки, фото - uhl.ua

Дніпро по булітах обіграв Крижаних Вовків у черговому матчі УХЛ – 4:3.

У першому періоді аутсайдери Ліги несподівано закинули дві шайби у ворота дніпрян. Точні кидки на рахунку Сергія Суріна і Артема Неверова.

У другій 20-хвилинці Дніпро відігрався і вийшов вперед зусиллями Ріната Дурдиєва, Михайла Гуляєва і Артема Целогородцева. У третьому періоді гру в овертайм перевів Сергій Дорофєєв.

У додатковий час визначити переможця не вдалося. У серії післяматчевих булітів точніше виявився Дніпро: точний кидок на рахунку Євгена Гаснікова.

Після цього матчу херсонці посідають п’яте місце з 36 очками, а Крижані Вовки все також на останній позиції з 16 балами.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Дніпро – Крижані Вовки – 4:3 Б (0:2, 3:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Сурін (Маландін, Макаров), 10:48; 0:2 Неверов (Дорофєєв, Маландін), 12:12; 1:2 Целогородцев (Декало, Гасніков), 28:55; 2:2 Гуляєв (Гасніков, більш.), 29:54; 3:2 Целогородцев (Гулєєв, Крисанов), 39:07; 3:3 Дорофєєв (Орлов, К. Хефернан), 57:54.