УХЛ: Дніпро по буллітам обіграв Сокіл і перервав серію з поразок

Господарі відігралися за чотири секунди до фінального свистка

Днепр - Сокол, фото uhl.ua

Херсонський Дніпро по буллітам обіграв столичний Сокіл – 3:2.

В першому періоді команди не змогли розмочити рахунок.

Дебютної шайби довелося чекати до п’ятої хвилини другого періоду. Дніпро відкрив рахунок завдяки точному кидку Олексія Болотіна.

Третя 20-хвилинка вийшла куди цікавіше. Спочатку Сокіл відігрався після шайби Антона Рубана, а потім вирвався вперед після точного кидка Фелікса Морозова на останній хвилині зустрічі. Коли здавалося, що нічого не зможе перешкодити киянам перемогти, за чотири секунди до фінального свистка гру в овертайм перевів Євген Гасніков.

В овертаймі команди шайб не закидали. У серії буллітів Сокіл показав просто катастрофічну реалізацію, не забивши не одного кидка. Дніпро був точнішим і заслужено завоював два очка.

Після цього туру Сокіл залишається на третьому рядку. Дніпро займає п’яту позицію в регулярному чемпіонаті.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Дніпро – Сокіл – 3:2 Б (0:0, 1:0, 1:2)

Шайби: 1:0 Болотін, 25:54, 1:1 Рубан, 42:26, ​​1:2 Морозов, 59:45, 2:2 Гасніков, 29:56