УХЛ. Донбас обіграв Рулав Одд

Донеччани зламали опір дебютанта тільки в третьому періоді

УХЛ. Донбас обіграв Рулав Одд -

Рулав Одд - Донбасс, uhl.ua

Донбас на виїзді обіграв Рулав Одд в черговому матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – 3:0.

Дебютант УХЛ зміг зберегти ворота “на замку” проти чемпіона України в перших двох періодах. У заключній 20-хвилинці три шайби у ворота харків’ян закинули Андрій Сигарьов, Андрій Бірюков і Павло Медведєв.

Донбас займає друге місце в регулярному чемпіонаті, відстаючи від Сокола на три очки. Рулав Одд залишився на передостанній, сьомій позиції.

У наступному турі команда Павла Микульчика зіграє з Маріуполем. Харків’яни приймуть головного аутсайдера “регулярки” Білий Барс

• УХЛ, регулярний чемпіонат

Рулав Одд – Донбас 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

Шайби: 0:1 Сигарьов (Жульдіков, Шишлянніков, більш.), 43:16; 0:2 Бірюков (Сигарьов, Пангелов-Юлдашев, більш.), 50:25; 0:3 Медведєв (Буценко), 53:25.