УХЛ: Донбас перервав переможну серію Краматорська

І продовжив власну до 11 матчів

Донбасс Краматорск

uhl.ua

У стартовому матчі ігрового дня суботи в Українській хокейній лізі Донбас упевнено обіграв Краматорськ.

На десятій хвилині господарі повели в рахунку після шайби Іллі Коренчука, а Андрій Сигарєв подвоїв перевагу Донбасу.

Єдину шайбу Краматорська в другому періоді забив Михайло Геворкян, на що віце-чемпіони відповіли трьома голами до фінальної сирени: забивали Лялька, Горечішніков і Захаров.

Донбас перервав серію Краматорська з п’яти перемог поспіль і продовжив власну серію до 11 матчів.

У другому матчі ігрового дня Кременчук прийме Сокіл. Початок – о 15:30.

• Українська хокейна ліга. Регулярний чемпіонат

Донбас (Донецьк) — Краматорськ 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)

Шайби: 1:0 Коренчук (Лялька, Кожевников), 09:06; 2:0 Сигарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 17:25; 2:1 Геворкян (Гринкевич, Олійник), 24:38; 3:1 Лялька (Туркін, Монс), 46:06; 4:1 Горечишніков (Мільохін, Пересунько), 47:46; 5:1 Захаров (Туркін), 48:09.