УХЛ: Донбас перестріляв Білий Барс і здобув десяту перемогу поспіль

Росіянин Сігарьов закинув дві шайби

Донбасс УХЛ

ХК Донбасс, uhl.ua

Донбас обіграв Білий Барс у поєдинку регулярного чемпіонату Української хокейної ліги — 3:2.

У першому періоді команди сильнішого не визначили, закинувши по одній шайбі. На гол Андрія Сігарьова точним кидком відповів Сергій Бабинець.

Ситуація повторилася і в другому періоді. Команди обмінялися шайбами ​​Романа Благого і Андрія Бірюкова.

Три очки лідеру чемпіонату приніс точний кидок Сігарьова в середині заключної частини зустрічі. Для гостей ця перемога стала вже десятою поспіль.

Таким чином, Донбас зміцнює лідерство в чемпіонаті, а команда з Білої Церкви залишається на передостанній, сьомій позиції.

• Українська хокейна ліга. Регулярній чемпіонат

Білий Барс (Біла Цервка) — Донбас (Донецьк) — 2:3

Шайби: 0:1 Сігарьов (Горечишніков, Шишлянніков), 03:56; 1:1 Бабинець (Благой, Гребеник), 17:11; 2:1 Благой (Гребеник), 20:20; 2:2 Бірюков (Сігарьов, Шишлянніков, більш.), 36:39; 2:3 Сігарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 49:31.