УХЛ: Донбас перестріляв херсонський Дніпро, відігравшись з 0:2

Лідер чемпіонату здобув восьму перемогу поспіль

uhl.ua

Донбас в гольовій перестрілці здобув перемогу над херсонським Дніпром.

Перший період з перевагою в 2 шайби виграв Дніпро, але за підсумками другого донеччанам вдалося відігратися. Третій тайм залишився за Донбасом, а головним героєм матчу став Олег Шишлянніков, який оформив хет-трик.

Донбас здобув восьму перемогу на старті чемпіонату України і продовжує впевнено лідирувати. Дніпро займає п’яте місце.

18 листопада Донбас зіграє з Соколом, Дніпро днем ​​пізніше гратиме з Білим Барсом.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Донбас – Дніпро 6:4 (0:2, 2:0, 4:2)

Шайби: 0:1. Воробйов (Гасніков), 8:22; 0:2. Афанасьєв (Макаров, Вишняков), 10:57; 1:2. Шишлянніков (Бірюков, більш.), 21:03; 2:2. Сигарєв (Шишлянніков), 33:13; 3:2. Шишлянніков (Сигарєв, Кобелєв), 40:59; 4:2 Шишлянніков. (Сигарєв, Бірюков, більш.), 51:21; 4:3. Каракулько (Кругляков), 51:50; 5:3. Казаковцев (Разумов, Монс), 56:25; 5:4. Афанасьєв (Вишняков, Каракулько), 58:19; 6:4. Монс (Туркін), 59:45.