УХЛ: Донбас розгромив Краматорськ і відірвався від Сокола на три очки

Донеччани продовжують лідирувати в чемпіонаті України

Фото - uhl.ua

У заключному матчі 14-го туру Української хокейної ліги Донбас розгромив Краматорськ з рахунком 6:1.

Донбас зробив вагому заявку на підсумкову перемогу, відзначившись тричі в першому періоді. У другій 20-хвилинці донеччани закинули ще дві шайби. У заключному відрізку зустрічі команди обмінялися закинутими шайбами ​​Шишлянникова і Столяренка.

Донбас продовжує лідирувати в турнірній таблиці УХЛ, випереджаючи Сокіл на три очки. Краматорськ йде на 5-й позиції.

9 грудня Донбас зіграє з Кременчуком, Краматорськ зустрінеться з Соколом.

УХЛ. Регулярний чемпіонат. 14-й тур
Краматорськ – Донбас 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1. Мілєхін (Туркін), 2:43; 0:2. Сигарєв (Бірюков), 3:41; 0:3. Сигарєв (Бірюков), 12:48; 0:4. Монс (Туркін, Пересунько), 27:43; 0:5. Монс (Карамнов, Бірюков), 37:22; 0:6. Шишлянніков (Бірюков, менш.), 41:51; 1:6. Столяренко, 53:00;