УХЛ: Донбас упевнено обіграв Краматорськ

Сігарев оформив черговий дубль

uhl.ua

Донбас виграв у Краматорська в перенесеному матчі 29-го туру УХЛ – 5:2.

Донецька команда оформила собі комфортну перевагу ще в першому періоді. Донеччани закинули три шайби у ворота господарів майданчика.

Краматорськ повернувся в гру в другому періоді і відіграв дві шайби.

Але в заключній 20-хвилинці лідер чемпіонату не залишив господарям шансів. Підопічні Ігоря Чібірева зробили два точні кидки і закрили гру.

Донбас набрав 74 очки. Команда достроково виграла регулярний чемпіонат. Краматорськ залишився на четвертій позиції з 53 балами.

УХЛ. Регулярний чемпіонат. 29-й тур
Краматорськ – Донбас 2:5 (0:3, 2:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Горечішніков (Буценко), 2:10; 0:2 Монс (Курбатов, Казаковцев), 11:28; 0:3 Сігарев (Бірюков, Шишлянніков), 11:44; 1:3 Жвачкін (Таран, Подзіньш, більш.), 27:42; 2:3 Гринкевич (Кривошапкін), 32:19; 2:4 Мілєхін (Карамнов, Костіков), 32:19; 2:5 Сігарев (Монс, Бірюков), 59:50.