УХЛ: Донбас в овертаймі дотиснув Дніпро і зрівняв рахунок у півфінальній серії

Тепер протистояння переїздить до Херсона.

хк донбасс чемпион

ХК Донбасс, hcdonbass.com

У півфінальній серії Української хокейної ліги (УХЛ) Донбас в Дружківці зрівняв рахунок за перемогами в протистоянні з херсонським Дніпром – 1:1.

Перший період пройшов без закинутих шайб, а в другій третині гри рахунок у складі Донбасу відкрив Віталій Лялька. У тому ж періоді херсонці зрівняли рахунок зусиллями Євгена Гаснікова.

Третій період пройшов всуху, а переможець визначився на другій хвилині овертайму. Донбас дотиснув свого суперника, а переможну шайбу в свій актив записав Микола Казаковцев.

Перша гра серії завершилася перемогою Дніпра з рахунком 3:2. Наступний матч відбудеться в Херсоні 6 вересня.

У ще одному півфіналі УХЛ борються Кременчук і Білий Барс. Кременчужани ведуть в серії – 2:0.