УХЛ: Донбас всуху розгромив Кременчук

Чемпіон України отримав п'ять шайб в свої ворота

uhl.ua

Донбас здобув розгромну перемогу над Кременчуком в центральному матчі 16-го туру Української хокейної ліги.

Лідер першості відправив у ворота чемпіона України п’ять шайб. По дві Донбас закинув в перших двох періодах, ще один гол господарі забили в заключному таймі.

Обігравши конкурента, Донбас збільшив від нього відрив до шести очок. Сокіл команда Ігоря Чібірева випереджає на п’ять балів.

У наступному турі чемпіонату Донбас відправиться в гості до Сокола, а Кременчук на виїзді зіграє з Краматорськом.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
Донбас – Кременчук 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Мілєхін (Карамнов, Кобелєв), 11:57; 2:0. Туркін (Монс, Пангелов-Юлдашев), 17:54; 3:0. Сигарєв (Шишлянніков), 23:57; 4:0. Тунхузін (Бірюков), 34:24; 5:0. Монс (Пангелов-Юлдашев, Пересунько), 40:35.