УХЛ: Донбас знищив Білий Барс, закинувши вісім шайб

Лідер не залишив шансів аутсайдеру

Донбасс - Белый Барс. Фото - УХЛ

У черговому турі регулярного чемпіонату УХЛ лідер турнірної таблиці Донбас не залишив шансів Білому Барсу – 8:0.

У кожному з періодів господарі виглядали впевнено і спокійно. За перші 20 хвилин Донбас з легкістю відправив у ворота суперників три шайби.

Ситуація продовжилася у другому і третьому періодах – за 40 хвилин Донбас відзначився ще п’ятьма шайбами. Білий Барс за весь матч так і не зумів закинути хоча б одну шайбу у відповідь.

У турнірній таблиці УХЛ Донбас продовжує лідирувати з 37 очками. Білий Барс замикає Лігу – команда за 19 ігор набрала лише шість очок.

• УХЛ. Регулярний чемпіонат

Донбас – Білий Барс – 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0. Кожевников (Лялька, Буценко), 11:14; 2:0. Лялька (Кобелєв), 14:59; 3:0. Костиков (Мілєхін, Кобелєв), 18:09; 4:0. Лялька, 22:29; 5:0. Захаров (Туркін), 27:25; 6:0. Бірюков (Пангелов-Юлдашев, Шишлянніков), 35:45; 7:0. Мілєхін (Лялька, Пангелов-Юлдашев), 45:22; 8:0. Туркін (Колесніковс), 52:28.