УХЛ: Краматорськ лише в серії буллітів дотиснув Крижаних Вовків

Основний час матчу завершився з рахунком 2:2

uhl.ua

В рамках 21-го туру Української хокейної ліги Краматорськ приймав Крижаних Вовків. Зустріч завершилася лише після серії буллітів.

Команда з Донецької області закинула швидку шайбу зусиллями Кривошапкіна, після чого перевагу Краматорська подвоїв в третьому періоді Подзіньш.

Здавалося, що Крижані Вовки не зможуть відігратися, проте кияни спершу скоротили відставання в рахунку завдяки точному кидку Калінічева, а за хвилину з лишком до кінця основного часу рахунок зрівняв Карпов.

Овертайм пройшов “в суху”, після чого команди перейшли до серії буллітів. Воротар Краматорська Коровай жодного разу не пропустив, а ось господарі одну шайбу закинули зусиллями Столяренко.

Крижані Вовки набрали одне очко і знаходяться на сьомому місці турнірної таблиці УХЛ, а Краматорськ займає четверту позицію. Сьогоднішній ігровий день чемпіонату України продовжиться о 18:00, коли почнеться поєдинок Донбасу і Білого Барса.

Наступний свій матч Краматорськ проведе 29 грудня на виїзді з Кременчуком, а столичний клуб зустрінеться в той же день в Херсоні з місцевим Дніпром.

УХЛ. Регулярний чемпіонат
ХК Краматорськ – Крижані Вовки 3:2 Б (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Кривошапкін (Подзіньш), 1:41; 2:0 Подзіньш (Карпенко), 50:43; 2:1 Калінічев, 51:19; 2:2 Карпов (Сурін, Панков), 58:48.